Detoxikace organismu

 

Stravování a detoxikace organismu:

  • 3x denně pít Aloe Vera gel (detoxikuje organismus) - nutno pít 3x denně aspoň 2 měsíce, jinak léčba a detox pomocí aloe nemá význam. Aloe Vera se užívá min. 20 minut před jídlem, nebo 1 hodinu po jídle s následnou 2-hodinovou pauzou bez příjmu potravy.
  • Ovoce a zelenina - nutný neustálý přísun. Ideální jsou čerstvé šťávy pokud je odšťavňovač (mrkev, červená řepa, celer, jablka)
  • HODNĚ PÍT - při detoxikaci je třeba zajistit dostatečný pitný režim, nebot se budou odplavovat toxiny a usazeniny
  • každý den 2-3x denně skleničku vody se lžičkou jedlé sody. Čistí se tímto “trubky” - jak doslova, tak i co se organismu týče (letité nánosy). Navíc soda velice napomáhá tvorbě zásaditého prostředí a odkyselní organismu. Pokud pacient není schopen pít vodu se sodou, lze nahradit např. kombinací javorového sirupu a jedlé sody. Zde je návod na přípravu>>
  • Ošetření ran - ztvrdlé okraje mažte ideálně lékárenskou vazelínou (seženete v lékárně), případně čistým domácím sádlem. Ideální by bylo sádlo, které obsahuje konopí - tzv. konopná mast. Změkčením okrajů se zabrání šíření rány.


Nemoce vznikají a dobře se jim daří v kyselém prostředí, což máme téměř všichni díky cukrům, pečivu, apod. Pacienti by si měli vařit zejména ze zásadotvorných potravin. Zde naleznete PŘEHLED KYSELOSTI POTRAVIN


Who links to my website?